DİKEY PERDE

Dikey Perde

DİKEY PERDE

DİKEY PERDE NEDİR?

Dikey Perde, Türkiye´nin dört bir yanına hizmet veren bir dikey perde üreticisidir. Pvc´den tüle, kumaştan baskılıya, manuelden uzaktan kontrollüye kadar dikey perdenin her çeşidini ve rengini yaşam alanınıza, dekorasyonunuza uygun şekilde üretmekle birlikte, müşterilerine her zaman kaliteli ve tam hizmet vermeyi hedefler.

Genç, dinamik ekibi ve özel imalat makineleriyle İstanbul´da üretim yapan Dikey Perde Yavuz Group´a bağlı ve onun güvencesi altında iş yapmaktadır. Her zaman dünya standartlarında çalışmayı tercih eden marka; ürünlerini imal ederken ihtiyaç duyduğu parçaların en kalitelilerini dünyanın dört bir yanından ithal etmekte ve perde imalatında bir dünya markası olmayı hedeflemektedir.


Ürünün üretiminden kurulum aşamasına kadar hizmet veren Dikey Perde´nin değer verdiği en önemli unsurlardan biri de "müşteri memnuniyeti"dir. İşin her aşamasında müşterisini memnun kılmak için sürekli ve sağlıklı iletişim kurmayı tercih eder. Müşterinin hayalindeki dekorasyona saygılı tutum izler ve bu sebeple birinci önceliği her anlamda doğru ürünü ortaya çıkarmaktır.


www.dikeyperde.com.tr