C4 AJANS

C4 Ajans

C4 AJANS

C4 AGENCY HAKKINDA

"Çığır açan fikirlere ilham vermek; markaları yenilikçi, modern ve özgün pazarlama teknikleriyle buluşturmak için çalışan ekibimizle hizmetinizdeyiz." Harekete geçmeden önce müşterilerinizi tanıyoruz. Hedef kitle analizi yapıyor ve potansiyel müşterilerinizi bulup, mesajın en doğru yere iletildiğinden emin oluyoruz. Bu şekilde hem reklam ve pazarlama bütçesinden tasarruf ediyor, hem de mesajın tam gücüyle iletilmesini sağlayarak geri dönüşlerin potansiyelini arttırıyoruz. Mesajı en net şekilde, en doğru mecrayı kullanarak iletiyoruz. Markanızın ihtiyaç duyduğu iletiyi; hedef kitlenizin profiline ve markanızın imajına en uygun dilde tasarlıyor ve doğru mecralarda yayınlıyoruz. Geri dönüşleri takip ediyor, sonuçları sizlerle paylaşmak ve üzerinde çalışmak için raporluyoruz. İhtiyacınız olan her alanda tam hizmet veriyoruz. Reklam kampanyalarından sosyal sorumluluk projelerine, marka bilinirlik çalışmalarından ürün/hizmet tanıtım ve reklamlarına... Sektörün her dalında danışmanlık yapıyor ve medya üretiyoruz.

Neler Yapıyoruz?

  • Tanıtım videolarından reklam filmlerine, 2D ve 3D animasyonlardan ses ve müzik tasarımına, markanızın ihtiyaç duyduğu medyaları üretiyoruz.
  • Web sitenizi tasarlıyor, sosyal medya hesaplarınızı ve dijital dünyadaki reklam bütçenizi yönetiyoruz. Online dünyada sahanızı genişletiyor ve güç kazandırıyoruz.
  • Hedef kitlenizi analiz ediyor, markanızın pazarlama ihtiyaçlarını için gidilmesi gereken en doğru rotayı belirliyoruz.
  • Medyanızın taşıdığı mesaja ve iletilecek kitleye en uygun mecrayı belirleyip, reklamlarınızı yayınlıyoruz.www.c4agency.com