C4 AJANS KURULDU

C4 Ajans Kuruldu

C4 AJANS KURULDU

MARKALARA DİJİTAL ÇÖZÜMLER  

C4 Ajans; çığır açan fikirlere ilham vermek; markaları yenilikçi, modern ve özgün pazarlama teknikleriyle buluşturmak için kuruldu. Profesyonel ve djital dünyanın içince yetişmiş genç kadrosuyla markalara dijital çözümler üretmek için yola çıkan markanın, aynı zamanda prodüksiyon kolu da mevcut. Prodüksiyon, dijital pazarlama, reklam ve pazarlama danışmanlığı, medya satın alma alanında bir çok prestijli markaya hizmet veren C4 Ajans, sektöre hızlı bir giriş yaptı.

NASIL ÇALIŞIYOR?

C4 Ajans hedef kitle analizi yaparak, önce markaların potansiyel müşterilerini buluyor, ardından mesajın en doğru yere iletildiğinden emin oluyor. Bu şekilde hem reklam ve pazarlama bütçesinden tasarruf ederek çalışıyor, hem de mesajın tam gücüyle iletilmesini sağladığı için, geri dönüşlerin potansiyelini arttırıyor.

Reklam kampanyalarından sosyal sorumluluk projelerine, marka bilinirlik çalışmalarından ürün/hizmet tanıtım ve reklamlarına, sektörün her dalında medya üretip danışmanlık yapan C4 Ajansı tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

C4 Ajans hakkında daha fazla bilgi almak için buradan web sitelerini ziyaret edebilirsiniz. 

Yavuz Group